Informace o katalogu

KATALOG PLNOKREVNÍKŮ je projekt pro majitele a zájemce o anglického plnokrevníka. V katalogu najdete podrobné informace o koních, které majitelé nabízejí k prodeji nebo pronájmu. Jeho cílem je vytvořit jedno místo s komplexní nabídkou zdejších majitelů, která by měla ulehčit práci s výběrem koní potenciálním zájemcům a pomoci s prodejem koní majitelům. Na rozdíl od jiných prodejních katalogů a stránek se soustředí výhradně na plemeno anglického plnokrevníka. Jsou zde dostupné všechny relevantní informace ke každému nabízenému koni - rodokmen, rodina, dostihová kariéra, fotografie a videa. Pro chovné klisny a plemeníky jsou zde další informace o výsldcích v chocu, potomcích.

Podmínky zařazení koně do katalogu

V katalogu jsou zařazení koně, jejichž majitelé využili služeb tohoto katalogu. Podmínkou pro zařazení koně do katalogu je úhrada ceny dle následujícího ceníku:

  • 1 kůň - 850 Kč
  • 2 - 5 koní  -  750 Kč / jeden kůň
  • 6 a více koní  - 650 Kč / jeden kůň

Cena zahrnuje zpracování prezentace koně v katalogu (rodina, sourozenci, další zajímavosti) a propagaci katalogu směrem k potencionálním zájemcům.

Cena nezahrnuje náklady na pořízení fotografii. K ceně je nutno přičíst DPH.

Pokud je nabízený kůň roček, je zdarma zařazen také do Katalogu ročků.

Kontaktní osoba

Ing. Miloslav Vlček
+420 603 780 059
mvlcek@iturf.cz

Podmínky používání

Informace obsažené v tomto katalogu jsou určeny uživatelům k osobnímu a nekomerčnímu užití. Uživatel nesmí jakkoliv komerčně využívat informace získané z této webové stránky nebo je poskytovat třetím stranám, ledaže k tomu obdrží předchozí výslovný písemný souhlas.